e-book UKLID(N)IT HLAVU

E-book o minimalismu, který bude tvým průvodcem, motivátorem a oporou na cestě k jednoduššímu životu.

Co všechno jsem pro tebe do e-booku připravila?

0
kapitol
0
stran

PRAKTICKÉ TIPY, DOPORUČENÍ A ZKUŠENOSTI

A TAKÉ SPOUSTU PODPORY, POROZUMĚNÍ A LÁSKY


V E-BOOKU NA TEBE ČEKAJÍ TYTO KAPITOLY:


E-book má jedinečnou atmosféru. Jeho poselství je podkresleno jemnou a něžnou grafikou a doplněno krásnými fotkami. Text i jeho svěží kabátek tvoří jedinečný celek.


E-book ti zodpoví mimo jiné i tyto otázky:

 • Je minimalismus pro každého? Můžu usilovat o minimalismus, i když mám ráda určité věci a nechci se jich vzdát?
 • Do jakých oblastí a zákoutí života lze minimalismus vpustit? Je to jen záležitost skříní, poliček a krabic?
 • Jak minimalizovat? Jaké si při třídění věcí klást otázky?
 • Jaké problémy číhají na cestě? Jak si poradit s "co kdyby" věcmi, nechtěnými dárky nebo věcmi, na kterých lpíme kvůli jejich sentimetální hodnotě?
 • Jak nakupovat, aby se naše domácnost nevrátila do starých (přecpaných a nepořádných) kolejí?
 • Co dělat, když se ti nedaří minimalizovat tak, jak bys chtěla? Jak si poradit se strachem, obavami a pochybnostmi?
 • Kam s věcmi, které už nechci vlastnit? Kam dát textil, hračky, knihy?
 • Jak zminimalizovat ten chaos v počítači a mobilu? A co s tím milionem fotek?
 • Jak na dárky? Jak vyřešit narozky, svátky a ježíšky, aby to úplně nepotopilo tvou snahu o minimalismus?
 • Je možné kvalitně se soustředit v dnešním světě multitaskingu? Lze vůbec žít jen "tady a teď"?
 • Je minimalismus jen pro svobodné a bezdětné nebo je možné být minimalistická máma?

A to není vše. Psala jsem dál a vznikl z toho

BONUSOVÝ E-BOOK!

e-book KAPSULOVÝ ŠATNÍK pro ty, kteří neví, o co jde.

E-book o tom, jak vytvořit šatník, abys už nikdy neměla důvod říct "Já už zase nemám co na sebe..."

PS: S autorskými ilustracemi.

Malá ukázka z malého e-booku:

Co o e-booku říkají čtenáři?

"E-book Uklid(n)it hlavu jsem zhltla jedním dechem (ač jsem se snažila si ho šetřit, co to šlo). Musím říct, že jsem z něj úplně nadšená. Pavla velmi lidsky a vlídně předává své know-how čtenářům a při čtení textu se děje zajímavá věc. Najednou máte nutkání se zvenout a aplikovat rady do praxe. Což jde poměrně dobře vzhledem k tomu, že součástí e-booku jsou i pracovní listy, kde se dozvíte spoustu praktických vychytávek. Knihu velmi doporučuju všem, kdo se cítí přehlceni a chtějí vykročit směrem ke spokojenějšímu životu."

Eliška Kovalskáwww.umelecvdomacnosti.cz

""Jeeee", "Aha...", "Tak je je super, to se hodí.", "Fakt? Takže nejsem jediný exot?" To byly moje nejčastější myšlenky, když jsem se začetla do prvních stránek. O minimalismu píše ledaskdo a ledaskde, ale Pavlin přístup je plný hlubokého pochopení a vnitřní harmonie, kterou přenese i na vás. Potom přišla kapitola "Minimalistická máma" a to byla bomba! Pro někoho, kdo má doma dva trpaslíky mladší 4 let, to byla živá voda a notná dávka optimismu. Tento E-book nejsou jen prázdná slova se suchou teorií, který se vám ani nechce dočíst. Je to laskavý rádce, který nabídne svůj úhel pohledu a notnou dávku inspirace. Pozor: hrozí nebezpečí, že budete stát před problémem: mám si vytisknout jen ty nejvíc top stránky nebo se nám na ledničku vejde celý e-book?"

Olga Pincováwww.olgapincova.cz

"Pája mi se svým blogem "vstoupila do života" přesně v dobu, kdy jsem si začala přicházet na to, jak se chovat zodpovědněji k planetě i k sobě, na čem opravdu záleží. No a protože jsem obvykle rychle zahlcená, když sháním informace, zajásala jsem! Už je nemusím hledat všude možně. Stačí mi tento blog. A když se k tomu přidá tento naprosto famózní a podrobný manuál, jak do svého života zavést jednoduchost, pocit zahlcenosti díky změně návyků mizí. Dokonce jsem začala přesně chápat, proč někteří členové mojí rodiny celý život schraňují, nakupují, vysedávají hodiny na internetu a vybírají v eshopech... A zdaleka to není jen o věcech, ale celkově opravdovém a jednoduchém přístupu k životu. Je zde spousta inspirace, praktických tipů a také odkazů na další zdroje. Díky tomuto ebooku jsem schopná krok za krokem rozklíčovat, co nabourává můj vnitřní klid a jak si ho přivolat zpět. Bonus Kapsulový šatník už je jen takovou sladkou tečkou a perfektně svými informacemi doplňuje a rozšiřuje celý ebook. Obě díla jsou krásně jemná a jednoduchá i výběrem barev a fontů. Navíc to, s jakou lehkostí a trefně Pája píše... Je to celkově pohlazení pro oko i duši! Ebook doporučuji komukoli, kdo se na svoji cestu k minimalizmu už vydal, a také těm, kdo o ní teprve uvažují. Je to prostě pecka, která vás namotivuje a pomůže k tomu to dotáhnout!"

Barbara Večeřováfotbalistka.cz

"Pájo, děkuji ti za naději a laskavost, která z tvých e-booků sálá. Je úžasné, že právě tím, že nic nesoudíš a neprosazuješ zaručený návod, dokážeš motivovat a dodat odvahu ke změně. Právě tohle potřebuju. Dnes si koupím dvoje těhotenské legíny do těhotenské kapsule, protože cítím, že mi tam prostě zásadně chybí, manžel přiveze z práce nějaké krabice na věci, které nám už neslouží a pustíme se do toho! Asi spíš pomalu, ale za to jistě a s laskavostí k sobě samým."

Klárka Janíkováwww.klarajanikova.cz

"Velice pěkně a čtivě napsaný e-book - přečetla jsem jedním dechem. Zjistila jsem, že již některé věci dodržui, jiné pro mě jsou pomyslným šťouchnutím k zamyšlení a k určitým změnám. Líbí se mi jakým způsobm Pája minimalismus pojala, i popis její cesty k minimalismu. Nedává direktivní pravidla minimalismu, ale ukazuje cestu k hledání spokojenosti, radosti ze života a užívání si každodenních věcí kolem nás. Každý nalezne ten svůj bod někde jinde."

Kateřina Popelková

"O minimalismu už jsem toho dost četla, ale až v Pájině e-booku jsem získala pocit, že je to něco, co chci a čeho jsem schopná dosáhnout. Pavla neškatulkuje a nenastavuje příliš vysoké laťky, ale otevírá možnosti a povzbuzuje k hledání vlastní rovnováhy. Na příkladech z života "před" a "po" ukazuje, jak moc vám může změnit život, když toho budete mít doma i v hlavě méně. Ukazuje cestu, kterou stojí za to následovat."

Alžběta Vintrováwww.lekarnickavnas.cz

"Nádherný e-book s bohulibým posláním - vyrábí totiž spokojené a odpovědné lidi 🙂 Ovšem největší pecka je ten bonus k němu! Po letech letargie mám chuť se svým šatníkem zas něco udělat! Bomba!"

Lucie Machutováwww.luciemachutova.cz

Děkuju moc za skvělý eBook. Minimalismus se mi myšlenkou ohromě líbí, ale s pěti chlapama v domě jsem mu na hony vzdálená. Ono by se to totiž ještě mohlo hodit. Ale abych jim nekřivdila, mám plný šatník věcí až zhubnu a co kdybych přibrala. Myslela jsem si, že přesně vím jak na to, ale Tvůj eBook mi dal neuvěřitelný nadhled a úplně jiný pohled na věc. Trochu mám chuť věci, které už jsou dva roky v krabicích kvůli rekonstrukci, vyhodit a ani ty krabice neotvírat. Díky Tobě jsem si v hlavě srovnala co chci a jak toho dosáhnu. Díky

Bára Veselá Veselá domoškola - www.veselabara.cz

Jaká je cena e-booku?

300 Kč

Vydej se s e-bookem na cestu k jednoduššímu životu.

Minimalismus je totiž životní strategie, kterou stojí za to žít.


Kdo že to napsal e-book Uklid(n)it hlavu?

Jmenuju se Pavla Kleiberová, jsem máma, blogerka, studentka práv a minimalistka. Přišla jsem na to, jak žít jednodušší život, který mi dovoluje jasně myslet a s klidem v duši se soustředit na to, co je pro mě opravdu důležité. A protože jsem pisálek, tak o tom píšu. Ty můžeš číst. 🙂